31 Aralık 2010 Cuma

Yeni Bir Yıla Girerken...


Hayatımızda hiç unutamayacağımız mutluluk anları vardır, bize huzuru, güveni ve yaşamın güzelliğini getirir. Bazen hiç beklemediğiniz bir anda veya ummadığınız bir şekilde, ya da siz hayalini kurduktan sonra olabilir. Ne şekilde olursa olsun bizim yaşantımızın dönüm noktalarıdır ve bu güzelliğin farkında olmak gerekir. Benim fikrimce, bu tarz olaylar iyi insan olmaya, yani insanlaşmaya çalışmamızın ödülleridir.

2010 yılında kızımın önerisi ile yazmaya başladığımız Düzenli Evim bloğu da benim için, yaşantıma mutluluk getiren bir konu oldu ve halen de olmaya devam ediyor. Arkadaşımla veya komşumla konuşuyor gibi sizlerle bilgilerimi, tecrübelerimi paylaşıyorum. Hele okuyucularımızın gün geçtikçe artması ve yurt dışından, türkçe bilmeyenlerin bile yorumlarını bizlerle ingilizce paylaşmaları bize büyük mutluluk veriyor. Hepinize sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

2011 yılının hepimize sağlık, esenlik ve huzur getirmesini dilerim. Umutlarımız ve hayallerimiz hayırlısı ile en yakın zamanda gerçekleşsin. Ruhumuz neşeyle ve mutlulukla dolsun.   

Herkese Mutlu Yıllaaar......

Sevgilerle,

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder